AKTUALITY:

Další skupinka bude 15.7.2024! 🥰

V případě nemoci/nemožnosti se účastnit jedné z nás bude skupinka jen se mnou nebo s Luci, pokusíme se vám vždy dát předem vědět. Stejně tak při úplném vynechání skupinky vás budeme předem obě informovat. 

K čemu je podpůrná skupinka? 

Z mého pohledu je to především možnost přátelského setkávání žen, maminek a dětí. Možnost seznámit se s novými lidmi, navázat přátelství. Možnost získávání pochopení a podpory, které mohou často v prvních měsících a letech kojení a mateřství chybět. Možnost "terapie" sdílením všech možných i nemožných radostí a starostí, které každodenní péče o malé děti a celé to mateřství přináší. 

K tomu jsme tu pro vás my - laktační poradkyně a maminky malých dětí, já jsem navíc dětská lékařka s respektujícím přístupem k dětem i rodičům.

Na skupince můžeme společně probrat všechna možná témata, která vás zrovna zajímají. Zároveň můžete využít možnost odborných mini-konzultací s laktačními poradkyněmi a se mnou jako dětskou lékařkou - vždy podle počtu zúčastněných, aby byl prostor pro všechny ženy ❤ORGANIZAČNÍ INFORMACE: 

KDY:

Vždy v PONDĚLÍ 1x za 14 dní - další termíny jsou v plánu na 15.7., 29.7., 12.8., 26.8. a dále. 

Časově od 9:30 do 11:30 hodin, můžete přijít na začátek, stejně tak přicházet a odcházet dle vašich možností kdykoliv v průběhu.

Pozn.: Informaci o konání/případném nekonání skupinky se vždy dozvíte na našich IG účtech (@odmalinka, @amormama_cz), na FB skupince a zde na webuv případě pravidelných návštěv můžete využít možnost společné konverzace na WhatsAppu.  

KDE:

Cihlářská 107, Příbram - jedná se o prostory hudební školičky Yamaha.

Zazvoníte na zvonek u dveří (nápis YAMAHA MONTESSORI DaR), po zazvonění vás pustíme dál. Za dvěma dveřmi v přízemí můžete podél stěny zaparkovat kočárky, poté se vydejte doprava a po dřevěných schodech do patra. Tam je nalevo od dveří malá šatnička a WC. Vchod do místnosti je hned za šatničkou.

Prostory jsou baby-friendly, kojení-friendly. Na místě je možné uvařit si čaj/Caro/kávu, dopřát si drobné občerstvení, pro děti je k dispozici pěnová podložka, polštářky a nějaké hračky a knížky. 

KDO:

Primárně je skupinka určená na podporu kojících i nekojících žen a maminek malých dětí, mimo to jsou vítány i ženy zatím těhotné, které by rády získaly povědomí o normálním fungování kojení a péče o děti ještě před narozením miminka. Můžete si povídat a sdílet s ostatními, stejně tak jen přijít a naslouchat, je to na vás. 

Samozřejmě se počítá s účastí dětí. Můžete dorazit již s novorozenci či těmi nejmenšími kojenci, stejně tak s batolaty (i většími dětmi). S jejich běžným fungováním - hlasitost, hraní, smích, křik, pláč, kojení a spousta potřeb k naplnění - se počítá 🙂

Pozn.: Já sama občas beru na skupinku dceru (3 roky). Parťáka/parťačku na hraní uvítám!

CENA:

Cena za 1 setkání je 100 Kč (příspěvek na pronájem prostor, občerstvení a organizaci skupinky).