NOVINKA - podpůrná skupinka v Pb 🤱💗

Podpůrná skupinka

AKTUALITY:

Další skupinka 8.4. se mnou, poté od 22.4.2024 spojujeme síly se skvělou "kolegyní" z Mamily Luci Suľovou a budeme pro vás na skupince dvě! 🥰

Skupinku teprve "rozjíždím" a proto moc prosím všechny, které byste rády na skupinku zašly, abyste mi předem daly vědět, že plánujete dorazit. Stačí napsat krátkou zprávu na FB/IG/WhatsApp či SMS. Děkuji!


K čemu je podpůrná skupinka? 

Z mého pohledu je to především možnost přátelského setkávání žen, maminek a dětí. Možnost seznámit se s novými lidmi, navázat přátelství. Možnost získávání pochopení a podpory, které mohou často v prvních měsících a letech kojení a mateřství chybět. Možnost "terapie" sdílením všech možných i nemožných radostí a starostí, které každodenní péče o malé děti a celé to mateřství přináší. 

K tomu jsem tu pro vás já - laktační poradkyně, dětská lékařka s respektujícím přístupem k dětem i rodičům a maminka. Na skupince můžeme společně probrat všechna možná témata, která vás zrovna zajímají. Zároveň můžete využít možnost odborných mini-konzultací se mnou jako laktační poradkyní a dětskou lékařkou - vždy podle počtu zúčastněných, aby byl prostor pro všechny ženy ❤ORGANIZAČNÍ INFORMACE:
 

KDY:

Vždy v PONDĚLÍ 1x za 14 dní - další termíny jsou v plánu na 8.4., 22.4., 6.5., 20.5.,  3.6., 17.6., 1.7. a dále. 

Časově od 9:30 do 11:30 hodin, můžete přijít na začátek, stejně tak přicházet a odcházet dle vašich možností kdykoliv v průběhu.

Pozn.: Informaci o konání/případném nekonání skupinky se vždy dozvíte na mém IG a zde na webu, v případě pravidelných návštěv můžete využít možnost společné konverzace na WhatsAppu.  

KDE:

Cihlářská 107, Příbram - jedná se o prostory hudební školičky Yamaha.

Zazvoníte na zvonek u dveří (nápis YAMAHA MONTESSORI DaR), po zazvonění vás pustím dál. Za dvěma dveřmi v přízemí můžete podél stěny zaparkovat kočárky, poté se vydejte doprava a po dřevěných schodech do patra. Tam je nalevo od dveří malá šatnička a WC. Vchod do místnosti je hned za šatničkou.

Prostory jsou baby-friendly, kojení-friendly. Na místě je možné uvařit si čaj/Caro/kávu, pro děti jsou k dispozici polštářky a nějaké hračky a knížky. 

KDO:

Primárně je skupinka určená na podporu kojících i nekojících žen a maminek malých dětí, mimo to jsou vítány i ženy zatím těhotné, které by rády získaly povědomí o normálním fungování kojení a péče o děti ještě před narozením miminka. Můžete si povídat a sdílet s ostatními, stejně tak jen přijít a naslouchat, je to na vás. 

Samozřejmě se počítá s účastí dětí. Můžete dorazit již s novorozenci či těmi nejmenšími kojenci, stejně tak s batolaty (i většími dětmi). S jejich běžným fungováním - hlasitost, hraní, smích, křik, pláč, kojení a spousta potřeb k naplnění - se počítá 🙂

Pozn.: Já sama mám v plánu brát na skupinku dceru (3 roky). Uvidím, jak tam spolu budeme fungovat, a podle toho ji tam budu/nebudu brát pravidelně. 

CENA:

Cena za 1 setkání je 100 Kč (příspěvek na pronájem prostor, organizaci skupinky).